ФОП Поліщук Л.Г. (Магазин - салон текстильних виробів "УЮТ ")

Категория/номинация: Справа життя

Понравилась работа? Оставьте свой отзыв!

Поделитесь со своими друзьями в соцсетях:

Чим займається наша компанія
 Продажем готових тектильних виробів,а також їх виготовленням (постільна білизна,рушники, скатертини, штори,гардини,ламбрикени), 
 продаж освітлювальних приладів,жалюзі та їх монтаж.     
Чим пишається наша компанія
Всім привіт, меня звати Лариса. Я засновниця та власниця текстильного магазину-салону «УЮТ». У цьому році нам 20 років. Ми займаємося створенням затишку, комфорту та гарного настрою в кожній родині. Мій магазин-салон знаходиться у маленькому шахтарському містечку Добропілля. Дуже хотилося, щоб і в маленькому містечку в кожній оселі було комфортне життя и бажання залишитися дома.
У дитинстві я мріяла бути дизайнером або швачкою. Мені дуже подобалися будиночки з красивими тюлями, вишитими шторами і подушками, великою кількістю картин, де затишно, спокійно і пахне випічкою.
Ще в школі я почала шити, але вивчилась на вихователя. Після закриття дитячого садочка я залишилася без роботи.
Все починалося в далекому 2001 році з маленького відділу у торговому центрі.
За фахом я вихователь, тому в торгівлі не розумілась. Я зіткнулася з великою кількістю труднощів : не знання податкового кодексу, пошук постачальників, вивчення попиту продукції, якість продукції, технології пошиття і багато іншого. В мене були маленькі діти та багато турбот, тому все доводилося вчити вночі. Згодом я отримала економічну освіту. У мене з'явився свій власний магазин. Ми розвивалися та розширялися.

Я відвідувала текстильні виставки, знайомилася з виробниками та постачальниками, проходила навчання з пошиву штор, ламбрикенів. Незважаючи на всі зусилля та здобуті знання, замовити і доставити якісну тканину з Туреччини було дуже страшно і не зрозуміло. Проте згодом я вирішила ризикнути і замовила кілька рулонів. Все вийшло!
Здобувши високий рівень довіри серед постачальників, вони почали пропонувати доставляти тканину з відстрочкою платежа. Це виявилося зручно та вигідно тому я вирішила погодитися. 2014 рік видався для мене і моєї справи неймовірно важким! Долар поповз вгору і довелося розраховуватись за тканину за новим курсом майжев чотири рази вище. На деякий час наш розвиток призупинився, але завдяки нашим покупцям і кредиту через деякий час ми розширили свій асортимент.

2020 рік вніс свої корективи у нашу роботу. Треба було щось міняти, щоб вижити. Під час локдауну почали вивчати онлан продажі, створили і розвиваємо бізнес акаунти в соц.мережах, автоматизували облік підприємства.
Сьогодні мій магазин-салон пропонує широкий асортимент товарів для дому: штори, гардини, кухонний текстиль, пледи, постільна білизна, рушники тощо — тобто, все те, що привносить в оселю затишок та комфорт, гарний настрій та міцний сон. Пошив текстильних виробів здійснюється у власній майстерні. Покупці мають можливість консультуватися з майстринями, висловлювати побажання та вцілому долучитися до процесу виготовлення виробу,спостерігаючи за виробництвом. , індивідуалних підхід до кожного покупця, сучасне промислове швейне обладнання. Я співпрацюю напряму з фабриками-виробниками гардин, штор, жалюзів, ковдр та подушок в Туреччині та Україні. Мої товари для дому вирізняються високою якістю та оригінальним дизайном.
Я дуже люблю свою справу і чим я займаюся. Було багато злетів та падінь , але коли на вулиці зустрічаєш своїх покупців з посмішкою і вони кажуть: « Дякуємо, в нас так Уютно ».І я розумію, що я щаслива людина. Мене підтримує моя родина особливо мій чоловік.

Ми працюємо не тільки з населенням, але і з підприємствами, це готелі, ресторани, навчальні заклади, держустанови. В моїй команді дві помічниці-мастер з пошиву штор та дизайнер, мають швейну освіту і вони в своїй справі.
На цьому я не зупиняюся. найближчим часом запускаємо новий продукт. Це вишивка на текстильних виробах ( штори, постільна білизна, столовий текстиль), а також їх пошиття. Для втілення нових ідей за підтримки МОМ отримали додаткове обладнання, підбираєм приміщення, бо наша майстерня уже замала.
Зробила колаборацію з іншими представниками малого бізнесу. І це надихає на нові проєкти.
Всі наші ідеї та плани спрямовані на те, щоб у кожній домівці була атмосфера тепла та зручності.Ми покликані створювати затишок, гарний настрій та комфорт у кожному домі — для проживання, навчання чи то роботи. Забеспечити високу якість надання послуг. Створити робочі місця.Благодійність.

Впевнена, що участь у проекті дасть можливість навчитися новому, познайомитися з цікавими людьми та наставниками, отримати їх підтримку.
Конкурси, в яких наша компанія брала участь раніше
Це перший мій конкурс в якому я приймаю участь. 
Місцезнаходження
Україна, Донецька область
Сфера діяльності
Легка промисловість
Представництво в мережі
«Уют» https://www.instagram.com/uiut_dobropillya/

Інстаграм-сторінка: https://www.instagram.com/uiut_dobropillya/?r=nametag
Автор заявки, поданої на конкурс
Власник Лариса Поліщук

Другие работы конкурса

Гратіс дім
Made in Ukraine
3
перейти на страницу работы
Екопроєкт Альтпапір
Добра справа
118 1
перейти на страницу работы
Vitamin Box
Добра справа
339
перейти на страницу работы
глемпінг Шатро
Спадщина і традиції
251
перейти на страницу работы
Белье WingsOFF, которое прячет крылышки прокладок
Made in Ukraine
перейти на страницу работы
Кав'ярня-кондитерська "Mirella"
Спадщина і традиції
215 4
перейти на страницу работы
ФОП Кривоус А.Д. " Сауна це найкращий...
Здорова нація
191 13
перейти на страницу работы
Force group
Молодий підприємець
46
перейти на страницу работы
ТОВ «Філдбіай»
Інновації заради майбутнього
32 2
перейти на страницу работы
Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку...
Здорова нація
147 4
перейти на страницу работы

Разместите первый отзыв об этой работе!

Авторизация через социальную сеть