Jak możesz zyskać więcej i płacić mniej?

Bardzo zależy nam na tym, aby korzyści z przeprowadzonego konkursu były dla Ciebie jak najwyższe. Skorzystaj więc z pomysłów jak można zarobić na konkursie jeszcze więcej, a tym samym zmniejszyć koszty jego prowadzenia.

Czy wiesz, że wystarczą 2 banery na stronę aby pokryć miesięczny koszt związany z prowadzeniem konkursu na Platformie Competizer?

Powyższy przykład przy założeniach: pageviews na poziomie 200k miesięcznie, CPM = 4 PLN. Spodziewasz się większego ruchu? Zyskasz więc jeszcze więcej!

Twój sponsor wykupił tylko część dostępnej na platformie powierzchni reklamowej?

Zainstaluj reklamy i inne treści pochodzące z programów reklamowych np: Google Adsense. Przychód z tego rodzaju programów może w pełni pokryć wydatek na opłatę za korzystanie z platformy w danym konkursie.

Czy wiesz, że dzięki Facebookowi możesz wielokrotnie zwiększyć ruch na witrynie konkursu?

Żyjemy w rzeczywistości, w której królują media społecznościowe takie jak np Facebook. Warto to wykorzystać - tym bardziej, że koszt działań marketingowych w tym kanale jest niski w stosunku do tego jakie może dać efekty. Dzięki Platformie Competizer umożiwisz użytkownikom: opcję szybkiej i łatwej rejestracj do konkursu poprzez konto na Facebooku, skomentowania i polubienia prac konkursowych, a tym samym będziesz miał szanse na dotarcie z własnym przekazem marketingowym do milionów ludzi na całym świecie.

Czy zaplanowałeś już kampanię promocyjną z użyciem naszych narzędzi?

Widgety, mailingi, Facebook application czy kanał RSS - stwórz i promuj swój konkurs na innych stronach, portalach i kanałach.